Modernūs dizaino sprendimai

Juoda spalva interjere

Juoda spalva interjere – rinkitės duris su išskirtiniu charakteriu

Juoda spalva pateko į spalvų paletę, kurią noriai naudoja architektai ir dizaineriai kurdami interjero dizainą. Tai suteikia durims elegancijos, skonio ir prabangos. Galite lengvai derinti jį su daugybe spalvų, kad sukurtumėte unikalius ir nesenstančius derinius.

Uno premium vidaus durys

109,00 

Uno Premium, ekodangos vidaus durys

Modernus durų dizainas Premium ekodanga
  • varčia —  lygiabriaunė
  • vyriai —  paslėpti, 3 vnt., sidabrinės spalvos;
  • spynos mechanizmas — magnetinis, sidabrinės spalvos;
  • varstymo kryptis — dešininė arba kairinė pasirenkama užsakymo metu.
Pasirinkti savybes

Juodos spalvos magija

Juoda spalva kompozicijose atrodo kaip aiškūs akcentai ant sienų, baldų ar dekoratyvinių elementų. Juodos spalvos stiprybė slypi paprastume kurti įvairius stilius: industrinį, art-deco, klasikinį ar minimalistinį. Jis gali būti derinamas ne tik kontrastingai, kaip pavyzdžiui su balta, bet ir madingai derinama su ąžuolo spalva. Visi duetai bus nesenstantys, o papildomai papildyti juodais aksesuarais įneš šiek tiek prabangos į mus supančią realybę. Didelių, erdvių patalpų charakterį pabrėš durys iš juodos CPL ekofaneruotės, kuri pasižymi dideliu atsparumu smūgiams, trinčiai, įbrėžimams, taip pat aukštai temperatūrai ir UV spinduliuotei.

Juodos spalvos magija

Baltos, šviesiai pilkos, kapučino ir juodos spalvos ST CPL ekodanga buvo patobulinta naudojant AntiFinger dangą, kuri riboja nešvarumus ir pirštų atspaudus. Tai yra svarbi savybė, dėl kurios ši durų danga yra labai populiari. Verta paminėti galimybę durų varčios briaunas apdailinti be griovelių lygia juoda ir skersine juoda spalva. Tai unikalus dekoratyvinis elementas, kuris taps unikaliu durų apdailos elementu. Dar viena smulkmena, į kurią reikia atkreipti dėmesį, yra juodi vyriai . Svarbus elementas ir rankena, ji taip pat gali pabrėžti juodus akcentus. Šiame variante galite naudoti šios spalvos vyrių dangtelius, kurie sukurs darnią kompoziciją su visu interjero dizainu. Palėpės slankioji sistema su kreipiančiųjų sistema ir juodomis industrinio bei retro stiliaus rankenomis, pabrėžiančiomis neapdorotas, postindustrines erdves, taip pat puikiai tiks didelėse erdvėse.

Rumba vidaus durys, juodos matinės spalvos

159,00 

Į kainą įskaičiuota: 

  • varčia —  lygiabriaunė
  • vyriai —  paslėpti, 2 vnt., sidabrinės spalvos;
  • spynos mechanizmas — magnetinis, sidabrinės spalvos;
  • varstymo kryptis — dešininė arba kairinė pasirenkama užsakymo metu.
Į krepšelį

Durys su charakteriu

Įvaizdžio sėkmė slypi detalėse, kurios leis sukurti patrauklų interjerą. Didelis vidaus ir lauko durų furnitūros pasirinkimas pasiūloje reiškia, kad kiekvienas ras kažką sau. Rankenos su kvadratine apdaila puikiai tiks prie šiuolaikinių durų. Klasikiniams modeliams rekomenduotume rinktis furnitūras su apvalia apdaila. Juodos spalvos furnitūra puikiai dera su daugeliu spalvų. Pasirinkus juodas rankenas galima kontrastuoti su baltomis durimis, jos sukurs stipresnę spalvą ir ryškesnį akcentą. Savo ruožtu su medžio spalvos danga sukurs šį sezoną madingą spalvų derinį. Kitas dėmesio vertas sprendimas – juodas stiklas. Durys su juodu stiklu puikiai tiks vonios kambariui ar miegamajam.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *